Kore Kozmetik Ürünleri | Kore Cilt Bakımı-Yeppuda.com

750 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

İade ve Değişim

Değerli müşterilerimiz ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın cayma hakkına sahiptir.

Kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır)

14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir.

Ürün SATICI’ya iade edilirken, ürünün teslimi sırasında ALICI’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da (muhasebe kayıtlarımızda tutarlılığı sağlamak amacıyla) iade edilmesi gerekmekte olup faturanın ürünle birlikte ya da en geç ürünün gönderilmesinden itibaren 5 gün içerisinde SATICI’ya gönderilmemesi durumunda iade işlemi gerçekleştirilmeyecek, ürün aynı şekilde karşı ödemeli olarak ALICI’ya geri gönderilecektir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın üzerine de “iade faturasıdır” ibaresi yazılıp ALICI tarafından imzalanacaktır.

İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren ALICI’ya aittir.

Bildirim için SATICI Müşteri Hizmetleri İletişim Formu’nu kullanabilir ya da destek@yeppuda.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Yeppuda'dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

 

İade alındıktan sonra iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzman ekip tarafından incelenecektir. İade işlemi onaylanırsa 10 gün içerisinde ürün bedelleri ödeme yolu ile aynı kanaldan iade edilir. İade işleminin ALICI kredi kartına yapılması durumunda Bankadan kaynaklı olarak iade bedeli 1-4 gün içerisinde kredi kartına yansımaktadır.


Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde hijyen standartları göz önüne alındığında;

www.yeppuda.com'da değişim yapılamamaktadır. Dilerseniz siparişinizi iade ettikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.