Makyaj | Kore Kozmetik Ürünleri | Kore Cilt Bakımı-Yeppuda.com

750 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Makyaj

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Makyaj

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

Makyaj

Kore kozmetik ürünleri arasında en popüler olanlardan biri de Kore makyaj ürünleri. Cilt sağlığını teşvik eden bu ürünler, cildinizi etkin şekilde korurken, iyi bir makyaj deneyimi elde etmenize izin verir. Yeppuda sayfasında yer alan Kore makyaj malzemeleri, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sizlere sunar.

Makyaj Malzemesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Makyaj malzemeleri satın alırken pek çok farklı detaya odaklanmak gerekir. Elbette hayatınızın bir döneminde makyajın cilde zarar verdiğini hatta bu tür kozmetiklerin değmediğini duymuşsunuzdur. Öncelikle kozmetik seçerken formülüne çok dikkat etmeli, istenen kaliteye sahip olup olmadığını değerlendirmelisiniz. Kötü bir formül her türlü üretimi bitirebilir çünkü gözlerinizi tahriş edecek ve makyajınızı bozacaksa, örneğin kirpik ürünü kullanmanın bir anlamı yoktur. İyi bir ipucu, ürünün bileşenlerine odaklanarak formülleri analiz etmenin yanı sıra, satın almadan önce her zaman markaları tanımaya çalışmaktır. Makyaj yaparak saatler geçirip kısa bir süre sonra kötü ürünler yüzünden her şeyin mahvolduğunu deneyimlemek pek de iyi değil. Bu nedenle, makyaj malzemesi satın alırken dayanıklılık önemli bir kriter. Her zaman ciltte kalıcılığı garanti eden kozmetiklere yatırım yapmanız ve ek olarak testler yapmanız çok önemlidir. Size en uygun olanı seçmek için kişisel özelliklerinizin ve ihtiyaçlarınızın farkında olmalısınız. Makyaj yapmak, kendimizde en çok neyi beğendiğimizi vurgulamaktır. Çünkü bu aynı zamanda kişiliğimizi ifade etmenin bir yoludur. Bu sebeple, cilt tonunuza göre hangi renklerin sizin için en uygun olduğunu ve özelliklerinizi vurgulamanıza yardımcı olabileceğini bilmeniz önemlidir. En önemlisi de kaliteli markaların ürünlerine yoğunlaşmalısınız. Dünya çapında bilinen ve çoğu insanın kullandığı ürünlere yatırım yapmak önemlidir.

Ten Makyajı Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kore ten makyajı ürünleri oldukça fazladır. Bu noktada neye ihtiyacınız olduğunu bilmeli ve bu doğrultuda bir alışveriş yapmalısınız. Makyaj bazı, ihtiyaç duyduğunuz ilk üründür. Makyaj öncesi uygulanan, cildi canlandıran ve olası kusurları en aza indirmeye yardımcı olan bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygundur ve hızlı emilen formüle sahiptir. Aydınlık ve uzun süre kalıcı sonuç ile görünmez kapatıcılığı da garanti eder. Göz makyajını sabitlemek ve yoğunlaştırmak için özel bir ürün istiyorsak ideal olan göz farı bazı kullanmaktır. Satın alacağınız bazın uzun süreli sabitleyici ve suya dayanıklı olması önemlidir. Bu tarz ürünler göz kapaklarına kolayca uygulanmasını sağlayan ve alanı göz farı uygulamadan önce bile pürüzsüz bırakan ultra hafif bir tabandır. İstediğimiz tüm makyaj öğelerini uyguladıktan sonra, ekstra bir dokunuş eklemek ve gün boyunca makyajın solmaması için bir makyaj sabitleyici kullanabilirsiniz. Ten makyajı ürünleri arasında bir diğeri de sünger. Bu, sıvı veya krem ​​fondöten kullandığımızda yüzün tüm kıvrımlarına ulaşmak için tasarlanmış bir süngerdir. Kore ten makyajı yaparken kullanılan en önemli ürünlerden biri de fondöten. Mükemmel fondöteni seçerken dikkate alınması gereken ilk önemli detay ise cildinizin tonuna uygun bir ürün satın almak. Bununla beraber, fondöten mutlaka kaliteli bir markanın ürünü olmalıdır. Rom&nd fondöten çeşitleri, en çok tercih edilen ürünler arasındadır ve Yeppuda ile ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Göz Makyajı Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gözlerinize daha iyi bir makyaj yapmak, profesyonel ve çok çarpıcı bir görünüm elde etmek için ihtiyacınız olan tüm ürünlere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Kore göz makyajı ürünleri oldukça fazladır. Gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri Yeppuda sayfasında keşfedebilirsiniz. İyi bir göz makyajı yapmak istediğinizde ihtiyaç duyduğunuz ilk ürün eyeliner olur. Hiç şüphe yok ki, makyaj yaparken çok yönlülük ve mükemmel performans istiyorsanız, bu göz önünde bulundurmanız gereken bir malzeme. Gözlerinize ince bir çizgi çekmenizi sağlayan bir likit eyeliner kullanabilirsiniz. Daha kalın çizgiler için keçe uçlu eyeliner doğru bir seçenek. Suya karşı son derece dayanıklı ve yüksek kaliteli pigmentasyona sahip bir fırça içeren eyeliner da beklentileriniz karşılayacak. Gözler söz konusu olduğunda, gölgeler öne çıkar ve renk çeşitliliğiniz ne kadar fazlaysa, yenilik yapma ve kendi trendlerinizi yaratma beceriniz o kadar iyi olur. Göz makyajında gereksinim duyulan diğer ürünler göz kalemi, kaş kalemi ve göz farıdır. Rom&nd far paleti ve Rom&nd maskara gibi ürünler, çoğu kadının koleksiyonuna dahil ettiği malzemeler arasındadır.

Dudak Makyajı Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kore dudak makyajı da ilgi çekiyor. Bunun için en önemli materyal tabii ki ruj. Zamanın geçişi ve pek çok kozmetik trendin gelişi ve gidişi, yalnızca renk açısından değil, aynı zamanda farklı rujların kişiselleştirilmesi açısından da olasılıklar evrenini genişletti. Ruj seçiminde en önemli kriter renk. İdeal bir renk, yüzümüzün dermisini kontrast oluşturan, zenginleştiren ve aydınlatan renktir. Soğuk tonlar için mavi, mor, erik ve pembe alt tonları olan ruj renkleri en iyi şekilde görünür. Kırmızı bir ruj almak istiyorsanız turuncu tonlardan uzak durmaya çalışmalı ve koyu mavimsi kırmızılara yönelmelisiniz. Nude aralığından renkler kullanmak istiyorsanız leylak tonlarını tercih edebilirsiniz. Çok açık renkler seçmeyin çünkü solgun görünebilirsiniz. Sıcak tonlar için size en çok yakışan ruj renkleri, turuncu, kırmızı, mercan, toprak tonları, bronz, bakır ve altın pigmentasyonlu, aynı zamanda sıcak olanlardır. Ayrıca teninizden iki tondan daha açık tonların dışına çıkmamalısınız. Rujun dokusunu dikkate almalısınız. Bu yüzden kıvamı veya dokusu sizi rahatsız eden rujları tercih etmeyin. Likit ruj ve klasik ruj olmak üzere çok çeşitli ürünleri Yeppuda kategorisinde bulabilirsiniz. Rom&nd ruj seçenekleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.

Makyaj Temizleme Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kore makyaj malzemeleri gibi makyaj temizleme ürünleri de oldukça popüler. Mükemmel görünmek için sadece makyaj ürünleri gerekli olmayacak, aynı zamanda her gece makyajı çıkararak cildinize de özen göstermelisiniz. Bunun için cildinizde olumsuz etkiler yaratmadan yüzünüzü derinlemesine temizlemenizi sağlayan ürünler seçmelisiniz. Kiri ve makyajı etkili bir şekilde çıkarmanıza olanak tanıyan ürünler en doğru seçenek. Çörek otu veya frenk üzümü çekirdeği gibi cildinizi çok yumuşak ve sebumdan arındırılmış tutmanıza yardımcı olan bileşenler içeren temizleyicilere yönelebilirsiniz. Makyaj ve kirleri tek hareketle ve çok etkili bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olacak bir makyaj temizleyici almalısınız. Cildi tamamen temiz, daha dayanıklı, parlak ve taze bırakarak kiri temizleyen nazik bir formül idealdir. Sayfamızda yer alan Tonymoly yeşil çay özlü temizleme suyu, Tonymoly şeftali özlü yüz temizleme balmı gibi seçenekler tam da aradığınız etkiyi sizlere sunacaktır.

Astar Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kore makyaj ürünleri arasında yer alan astar, makyaj için en önemli adımı elde etmenize yardımcı olur. Astar satın alırken bazı detaylara dikkat etmenizde fayda var. Sıcak bir teniniz varsa, sarı alt tonlu bir gölge seçin ve teniniz soğuk tonlu ise pembe alt tonlu bir astar seçmek en doğrusu olacak. Doğal makyajı tercih edenlerdenseniz, koyu bir astar size ağır gelebilir. Daha doğal bir şey tercih ediyorsanız hafiften orta kapatıcılığa sahip bir astar satın almalısınız. Cilt tipiniz, astar seçerken en önemli faktördür. Likit astarlar kuru ve normal cilt tiplerinde en iyi sonucu verir, mat astarlar genellikle karma ve yağlı cilt tipleri için daha uygundur.